BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vykdomi projektai


LTSA įgyvendina projektą „Kelių transporto veiklos elektroninių paslaugų teikimo, konsultavimo ir informavimo sistemos sukūrimas“, projekto kodas Nr. 02.3.1-CPVA-V-528-01-0005.  

Projektas vykdomas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 2 prioriteto „Informacinės visuomenės skatinimas“ priemonę 02.3.1-CPVA-V-528 „Intelektinės transporto paslaugos ir taikomieji sprendimai“. 

Projekto tikslas – sukurti priemones teikti su kelių ir geležinkelių transporto veikla susijusias elektronines paslaugas ir taip sumažinti paslaugų gavėjams tenkančią administracinę naštą, paslaugų teikimo finansines išlaidas ir laiko sąnaudas, kurias patiria paslaugų gavėjai. 

LTSA įgyvendindama projektą sukurs bendrą automobilių ir geležinkelių kelių elektroninių paslaugų teikimo informacinę sistemą – „Kelių transporto veiklos elektroninių paslaugų teikimo, konsultavimo ir informavimo sistemą“ (toliau – IS „eLTSA“). Įgyvendinus šį projektą bus sukurtos ir į IS „eLTSA“ perkeltos 6 su kelių transporto sektoriaus veikla susijusios paslaugos ar paslaugų grupės ir 5 su geležinkelių transporto sektoriaus veikla susijusios paslaugos ar paslaugų grupės. Naujų elektroninių paslaugų sukūrimas, teikiamų elektroninių paslaugų modernizavimas bei perkėlimas į vieną sistemą IS „eLTSA“ ne tik taupys paslaugų gavėjų laiką bei išlaidas, bet ir užtikrins griežtesnę paslaugų suteikimo procesų kontrolę, minimizuojant klastojimo riziką, užkertant kelią nesąžiningam darbui ir užtikrinant skaidrumą. 

Projekto tikslinės grupės: Lietuvos ir ES piliečiai ir ūkio subjektai, siekiantys gauti su kelių ir geležinkelių transporto veikla susijusias paslaugas.


Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. 

Bendra projekto vertė: 4.167.820,12 Eur


Kontaktiniai asmenys:

Toma Oznanskė, Violeta Guobytė

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-10-03