BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Įvaizdžio vadovas

     Institucijos viešasis veidas – tai matomų požymių, pagal kuriuos visuomenė gali ją atpažinti, visuma. Kuriant institucijos įvaizdį būtina siekti, kad institucija būtų atpažįstama plačiąja prasme, t. y. su ja susijusios raiškos priemonės būtų siejamos su institucijos vykdomomis funkcijomis ir jos verte. Tinkamai sukurtas įvaizdis padeda užtikrinti institucijos išskirtinumą. Jo kūrimas turi būti valdomas, nes tai gali pastebimai keisti požiūrį į instituciją.

     Lietuvos transporto saugos administracijos (toliau – LTSA) įvaizdžio vadovas yra įstaigos įvaizdžio formavimo strategijos dalis, kurio tikslas – identifikuoti LTSA ir jos veiklą, nustatant grafinio dizaino standartus ir iliustruojant jų pritaikymą pavyzdžiais. Įvaizdžio vadovas parengtas išanalizavus LTSA veiklą ir įvaizdžio kūrimo patirtį, daugelį kitų funkcinių bei estetinių faktorių, taikant elementų dydžio, proporcijų ir tarpusavio santykio nustatymo metodus, atsižvelgiant į įvaizdžio kūrimo gerosios patirties pavyzdžius Lietuvos ir užsienio transporto srityje.

     Nuosekliai įgyvendinant įvaizdžio vadove išdėstytus standartus ir rekomendacijas, užtikrinamas LTSA įvaizdžio kūrimo tęstinumas ir tolesnė įvaizdžio formavimo strategijos plėtra.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-22