BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vizija, misija ir vertybės

 

 

VIZIJA

Sąžininga transporto sistema ir saugūs eismo dalyviai.

MISIJA

Dirbame, kad transporto sistema būtų sąžininga, o eismo dalyviai - saugūs.

VERTYBĖS

KURTI VERTĘ

Mažinti žuvusiųjų ir sužeistųjų eismo įvykiuose skaičių, didinti eismo dalyvių saugumą ir sąmoningumą, teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir konsultacijas klientams tuo prisidedant prie jų sėkmės.

Ką mums tai reiškia?

Visuomenės pažanga saugaus eismo srityje mums nėra tik skambi frazė. Siekdami, kad tokie patys eismo įvykiai nesikartotų ateityje, tiriame ir nustatome jų priežastis bei įgyvendiname priemones, didinančias eismo dalyvių saugumą ir sąmoningumą.

Bendraujame ir bendradarbiaujame su visuomeniniais bei socialiniais partneriais, darbuotojai savo pavyzdžiu propaguoja ir skatina saugų elgesį. Nepamirštame ir
klientų – paslaugas teikiame operatyviai ir kokybiškai. Kilus klausimams ar neaiškumams, išsamiai konsultuojame. Girdime klientų lūkesčius ir atsižvelgiame į išsakomus pasiūlymus ir pastebėjimus.

 

 

 

 

 

 

BENDRADARBIAUTI

Bendro rezultato ir išsikeltų tikslų siekti kartu.

 

 

 

Ką mums tai reiškia?

Esame susitelkusi  ir vieninga komanda ir visi vadovaujamės principu, kad nuo kiekvieno iš mūsų priklauso visos komandos sėkmė. Savo idėjas ir pagalbą siūlome nelaukdami kito kolegos ar vadovo prašymo. Suklydę neieškome kaltųjų, nes nebijome atsakomybės ir savo klaidas stengiamės paversti mūsų stiprybėmis. 

Prieš pradėdami bet kokį darbą jį įvertiname ir pasveriame, kokią naudą sukursime visuomenei, visas užduotis atliekame čia ir dabar. Kuriame visišku pasitikėjimu grįstą bendradarbiavimo kultūrą, leidžiančią dirbti greičiau ir produktyviau.

Žmonės, mums didžiausia vertybė, todėl kuriame laimingo darbuotojo atmosferą. Nekritikuojame vienas kito, elgiamės geranoriškai ir taip, kaip norėtume, kad kiti elgtųsi su mumis.

 

 

 
 

 

 

TOBULĖTI

Nuolat ir kryptingai mokytis, kylantiems iššūkiams ieškoti naujausių ir pažangiausių sprendimų, klysti ir mokytis iš savo klaidų.

 

Ką mums tai reiškia?

Suprantame, kad vienąkart įgytų žinių nebepakanka, todėl esame smalsūs ir savo profesinius įgūdžius tobuliname tiek savarankiškai, tiek specializuotuose mokymuose, tiek bendraudami su kitais išorės partneriais. Įgytomis žiniomis dalinamės su kolegomis, mokomės vieni iš kitų.

Esame šiuolaikiški ir inovatyvūs. Koncentruojamės ne ties problemomis, o ties sprendimais joms išspręsti. Nebijome keistis, nes pokytis yra šiandieninės visuomenės variklis.

Strategiją grindžiame LEAN metodais, todėl veiklos procesus peržiūrime,  analizuojame ir tobuliname nuolat, o turimus resursus naudojame atsakingai.

 

 

 

 

 

 

 
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-11-20