BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Asmens duomenų teikimas tretiesiems asmenims

 • Asmens duomenys teikiami tretiesiems asmenims,  jeigu teikti asmens duomenis yra būtina, kad būtų įvykdyta Administracijai taikoma teisinė prievolė, taip pat vykdant Administracijai pavestas viešojo administravimo funkcijas.
 • Asmens duomenys gali būti teikiami tik pagal Administracijos ir duomenų gavėjo sudarytą asmens duomenų teikimo sutartį (daugkartinio teikimo atveju) arba duomenų gavėjo prašymą (vienkartinio teikimo atveju).
 • Sutartyje turi būti nurodytas asmens duomenų naudojimo tikslas, teikimo ir gavimo teisinis pagrindas, sąlygos, tvarka ir teikiamų asmens duomenų apimtis. Prašyme turi būti nurodytas asmens duomenų naudojimo tikslas, teikimo bei gavimo teisinis pagrindas ir prašomų pateikti asmens duomenų apimtis.
 • Teikiant asmens duomenis pagal sutartį, prioritetas teikiamas automatiniam duomenų teikimui, o teikiant asmens duomenis pagal duomenų gavėjo prašymą – duomenų teikimui elektroninių ryšių priemonėmis.
 • Administracijos valdomų asmens duomenų gavėjai ir jiems teikiamų asmens duomenų kategorijos:
  • Viešųjų pirkimų tarnybai teikiami Administracijos įsigytos paslaugos ir (ar) prekės tiekėjo, darbų vykdytojo atsakingo asmens duomenys; 
  • Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai teikiami apie korupciją pranešančio asmens duomenys. Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai taip pat gali būti teikiami ir pranešime apie įtariamą nusikalstamą veiką minimų asmenų duomenys;
  • Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalui teikiami ir gaunami teismo proceso šalių asmens duomenys;
  • duomenų tvarkytojams, kurie teikia Administracijai paslaugas (atlieka darbus) ir tvarko asmens duomenis Administracijos, kaip duomenų valdytojo, vardu, prieš tai sudarius su jais duomenų tvarkymo sutartį. Duomenų tvarkytojai turi teisę tvarkyti asmens duomenis tik pagal Administracijos nurodymus ir tik ta apimtimi, kiek tai yra būtina siekiant tinkamai vykdyti paslaugų teikimo sutartyje nustatytus įsipareigojimus. Administracija pasitelkia tik tuos duomenų tvarkytojus, kurie užtikrina, kad tinkamos techninės ir organizacinės priemonės bus įgyvendintos taip, kad duomenų tvarkymas atitiktų Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimus ir būtų užtikrinta duomenų subjekto teisių apsauga;
  • kitiems tretiesiems asmenims, kuriems, vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu, Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą, asmens duomenis teikti Administraciją įpareigoja įstatymai ar kiti teisės aktai.
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-06-30