BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Duomenų apsaugos pareigūnas

Lietuvos transporto saugos administracijos duomenų apsaugos pareigūne yra paskirta Teisės ir rizikų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Arlikevičiūtė.

Fiziniai asmenys (duomenų subjektai) gali kreiptis į duomenų apsaugos pareigūną visais klausimais, susijusiais su:

  • jų asmens duomenų tvarkymu Lietuvos transporto saugos administracijoje;
  • naudojimusi savo teisėmis pagal 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas).

Duomenų apsaugos pareigūnas privalo užtikrinti slaptumą arba konfidencialumą, susijusį su jo užduočių vykdymu, laikydamasis Europos Sąjungos ar valstybės narės teisės.

Į Lietuvos transporto saugos administracijos duomenų apsaugos pareigūną galite kreiptis raštu, elektroniniu paštu arba telefonu. Kreipiantis į duomenų apsaugos pareigūną paštu, ant voko užrašykite, kad korespondencija skirta duomenų apsaugos pareigūnui.

Lietuvos transporto saugos administracijos duomenų apsaugos pareigūnės kontaktai:

Agnė Arlikevičiūtė
Teisės ir rizikų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė
Adresas: Švitrigailos g. 42, 03209 Vilnius
Tel. 8 614 86768
El. p. [email protected]

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-10-12