BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pranešimai apie korupciją

         Lietuvos transporto saugos administracija, siekdama užtikrinti savo veiklos viešumą, skaidrumą, skatindama pilietinį aktyvumą ir siekdama didinti visuomenės pasitikėjimą,  įgyvendindama 2019 m. sausio 1 d. įsigaliojusį Pranešėjų apsaugos įstatymą, siekia sudaryti visas sąlygas ir galimybes atskleisti daugiau pažeidimų atvejų, taip pat ir korupcinio pobūdžio.

        Informaciją apie pažeidimus ir neteisėtus veiksmus galite pranešti:

pasitikėjimo telefonu + 370 687 45 533 ( visą parą ), elektroniniu paštu [email protected]   arba užpildydami pranešimo formą:

      Informaciją apie pastebėtus korupcinius atvejus galima teikti ir Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai telefonu (8 5) 266 3333, el. paštu  [email protected] arba palikti pranešimą el. būdu.

     Pagal Pranešėjų apsaugos įstatymą gauta informacija Administracijoje priimama, registruojama ir nagrinėjama vadovaujantis Lietuvos transporto saugos administracijos informacijos pagal Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymą teikimo tvarkos aprašo nustatyta tvarka.

     Gautus pranešimus priima ir su jais susipažįsta Teisės ir rizikų valdymo skyrius, vadovaujantis Lietuvos transporto saugos administracijos pranešimų, gautų pasitikėjimo telefonu ar pasitikėjimo elektroniniu paštu, registravimo ir nagrinėjimo taisyklėse nustatyta tvarka.

      Atsakymai pranešimą pateikusiems asmenims teikiami (neteikiami) teisės aktų nustatyta tvarka, vadovaujantis:

     Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymu;

     Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu „Dėl Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymo įgyvendinimo“;

     Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymu;

     Lietuvos Respublikos teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų įstatymu;

     Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimas Nr. 875 „Dėl prašymų ir skundų nagrinėjimo ir asmenų aptarnavimo viešojo administravimo subjektuose taisyklių patvirtinimo“;

     ir kitais teisės aktais.

      PRIMENAME: Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo įvykdymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-02-09