BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Reikšmingi bangų aukščiai

   Jūrų rajonai ir juos atitinkantys reikšmingi bangų aukščiai


PASTABA
Schemoje, paskelbtoje remiantis Direktyvos 2003/25/EB 5 straipsnio reikalavimais (įgyvendinta 2006 m. vasario 1 d. Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro įsakymu Nr. 3-42), pateikiamos reikšmingos bangų aukščio vertės, kurių viršijimo metinė tikimybė yra ne didesnė kaip 10%. Į šiame jūrlapyje pateikiamas vertes turi atsižvelgti ro-ro keleiviniai laivai, teikiantys reguliarias paslaugas įplaukdami ir išplaukdami į (iš) Lietuvos uostus (-ų).

 

      Jūrų rajonai, esantys Lietuvos Respublikos jurisdikcijoje, ir juos atitinkantys reikšmingi bangų aukščiai


 

PASTABA
Schemoje, paskelbtoje remiantis 1998 m. kovo 17 d. Tarybos direktyvos 98/18/EB dėl keleivinių laivų saugos taisyklių ir standartų (su pakeitimais, padarytais direktyva 2003/24/EB) 4 straipsnio 2 dalies reikalavimais (įgyvendinta 2004 m. vasario 6 d. Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro įsakymu Nr. 3-87), pateikiamos reikšmingos bangų aukščio vertės. Į šiame jūrlapyje pateikiamas vertes turi atsižvelgti keleiviniai laivai, atliekantys vidinius jūrinius reisus tarp Lietuvos Respublikos jūrų uostų.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-07-20