BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Civilinės aviacijos administracijos reforma

Data

2018 12 13

Įvertinimas
1

     2018 m. gruodžio 13 d. įsigaliojo Civilinės aviacijos administracijos reorganizavimo sąlygų aprašas, numatantis reorganizavime dalyvaujančią įstaigą – Lietuvos transporto saugos administraciją (toliau – LTSA).

     Biudžetinė įstaiga Civilinės aviacijos administracija (toliau – CAA), juridinio asmens kodas 288771670, buveinės adresas: Rodūnios kelias 2, 02188 Vilnius, kurios duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, reorganizuojama jungimo būdu, prijungiant ją prie biudžetinės įstaigos LTSA, juridinio asmens kodas 188647255, buveinės adresas: Švitrigailos g. 42, 03209 Vilnius, kurios duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

     Po reorganizavimo CAA bus išregistruojama iš Juridinių asmenų registro ir toliau veiks viena biudžetinė įstaiga – LTSA. CAA teisės ir pareigos pereina LTSA nuo 2019 m. sausio 1 d. Su Civilinės aviacijos administracijos reorganizavimo sąlygų aprašu, LTSA nuostatų projektu, CAA ir LTSA praėjusių trejų finansinių metų finansinių ir biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniais, finansinės būklės ataskaitomis ir žemesniojo lygio biudžeto išlaidų sąmatos vykdymo ataskaitomis galima susipažinti CAA ir LTSA interneto svetainėse: www.caa.lt ir www.ltsa.lrv.lt.