2024-03-04

Europos darbo institucijos ir CORTE mokymai vežėjams, vairuotojams ir socialiniams partneriams

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA), stebinti, kaip krovininio transporto vairuotojai laikosi vairavimo ir poilsio režimo reikalavimų, kaip vienu dažniausių pažeidimų įvardija būtent šių reikalavimų nesilaikymą. Geras poilsis ypač svarbus visiems vairuotojams. Nepailsėję vairuotojai gerokai prasčiau koncentruoja dėmesį, juos gali apimti  stiprus mieguistumas.

Siekdama, kad būtų išvengta pažeidimų vairavimo ir poilsio režimo srityje, Europos darbo institucija, bendradarbiaudama su CORTE (Kelių transporto reikalavimų vykdymo užtikrinimo organizacijų konfederacija), organizuoja nuotolinių informacinių sesijų ciklą vežėjams, vairuotojams ir socialiniams partneriams (krovininis transportas). Susitikimų metu visi dalyvaujantys turės progą sužinoti naujausią ES informaciją bei išgirsti ekspertų pranešimus apie vairavimo ir poilsio režimo reikalavimus. Sesijos organizuojamos mažomis grupėmis.

Svarbiausia informacija

Kada? Kovo 21 d. nuo 14.00 iki 16.30 val.

Apie ką kalbėsime? Nuotolinių informacinių sesijų metu ELA ir CORTE sutelks dėmesį  į vairavimo ir poilsio laiko bei vairuotojų komandiravimo taisykles. Sesijos orientuotos į patikrinimus keliuose.

Kalba: Sesijos vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių ir kitas atitinkamos grupės kalbas.

Registracijos forma: Kviečiame registruotis į šią sesiją naudojantis forma, kurią rasite čia.

Darbotvarkė. Preliminarią darbotvarkę rasite registracijos formoje.

Tikime, jog greitai susimatysime.