Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Geležinkelių transportas

 

Dėl medicininių pažymų, reikalingų traukinio mašinisto pažymėjimui gauti (atnaujinti) karantino metu

 

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos sveikatos ministro įsakymu (1.3.7 p.) karantino metu netaikomas reikalavimas įsidarbinantiems ir (ar) dirbantiems asmenims turėti galiojančią sveikatos patikrinimo pažymą.

Ši nuostata taikoma ir tais atvejais, kai asmuo, norintis gauti traukinio mašinisto pažymėjimą (arba traukinio mašinistas, norintis atnaujinti savo turimą pažymėjimą, suėjus 10 metų po jo išdavimo), kreipiasi į LTSA. Tokiu atveju jam netaikomas reikalavimas LTSA pateikti galiojančią medicininę pažymą.

Pasibaigus karantinui, privalu kuo skubiau pateikti medicininę pažymą atsakingam už traukinio mašinisto pažymėjimą LTSA darbuotojui.

___________________________________________________________________________________________________________________________

Visos geležinkelių transporto paslaugos teikiamos nenutrūkstamai.

Raginame klientus dėl paslaugų suteikimo kreiptis nuotoliniu būdu per VGI IS arba kreiptis į paslaugas teikiančius specialistus:

Eimantas Ščerbakovas, El.p.: eimantas.scerbakovas@ltsa.lrv.lt, tel. 8 618 22 017

Akvilė Padalskaitė. El.p.: akvile.padalskaite@ltsa.lrv.lt, tel. 8 672 14 895

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-02