BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Informacija apie serijos pabaigos transporto priemonių realizaciją

Data

2020 08 18

Įvertinimas
2
527_b0a59714e664e69b423ba40ff3e885df.png

Atsižvelgdama į Europos Komisijos (EK) pateiktą informaciją dėl serijos pabaigos transporto priemonių realizavimo laikotarpio pratęsimo, Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) praneša, kad serijos pabaigos transporto priemonių, kurių tipo patvirtinimas nustojo galioti 2019 m. rugpjūčio mėnesį, realizacijos terminas vis dėlto nebus pratęstas.
LTSA 2020-08-06 raštu kreipėsi į EK, prašydama pratęsti serijos pabaigos transporto priemonių realizavimo laikotarpį dėl neigiamo COVID-19 pandeminės situacijos poveikio naujų transporto priemonių rinkai Lietuvos Respublikoje, tačiau EK pateiktame atsakyme nurodė, jog EK nėra įgaliota tvirtinti planuojamų nacionalinių priemonių ir tokių veiksmų nesiims.

LTSA prašo gamintojų ir jiems atstovaujančių įmonių atsižvelgti į serijos pabaigos transporto priemonių realizavimo pabaigas ir priimti sprendimus dėl transporto priemonių registravimo iki numatyto termino.