copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Informacija bepiločių orlaivių turėtojams

Data

2019 08 30

Įvertinimas
16
Civ.jpg

Lietuvos transporto saugos administracija praneša, kad keičiasi Leidimų valdyti bepilotį orlaivį specialiosiomis sąlygomis ir bepiločių orlaivių techninės apžiūros talonų išdavimo tvarka. Nuo 2019-09-01 bus išduodami tik elektroniniai leidimai ir talonai, o informacija apie juos bus skelbiama Lietuvos transporto saugos administracijos administracinių paslaugų svetainėje.

Visi iki šiol išduoti leidimai valdyti bepilotį orlaivį specialiosiomis sąlygomis iki 2019 m. rugsėjo 13 dienos bus suvesti į informacinę sistemą. Visi iki 2019-09-01 galiojantys bepiločių orlaivių techninės apžiūros talonai į informacinę sistemą suvedinėjami nebus, informacinėje sistemoje bus įvedami tik nuo 2019-09-01 išduodami talonai.

Apie leidimų ir talonų galiojimą suinteresuoti asmenys gali pasitikrinti vadovaudamiesi šia instrukcija.

Jei nuo 2019-09-13 nerandate savo leidimo arba talono informacinėje sistemoje, prašom kreiptis į Civilinės aviacijos skyrių Lietuvos transporto saugos administracijos  internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais.