BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Keleivių saugumas

Siekiant užtikrinti keleivių saugumą ir suvaldyti viruso plitimą priimtas sprendimas:

  1. Nustatyti, kad  keleiviai, vykstantys į Lietuvos Respubliką tarptautinio susisiekimo maršrutais reguliariaisiais, specialiaisiais ir užsakomaisiais reisais (visų rūšių transportu) prieš patekdami į transporto priemonę  privalo užpildyti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos anketą elektroniniu būdu (https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form).
  2. Įpareigoti vežėjus, organizuojančius ir vykdančius keleivių vežimą tarptautinio susisiekimo maršrutais reguliariaisiais, specialiaisiais ir užsakomaisiais reisais (visų rūšių transportu), vykdant vežimus į Lietuvos Respubliką, užtikrinti, kad visi keleiviai prieš patekdami į transporto priemonę būtų užpildę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos anketą elektroniniu būdu (https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form).
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-22