BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


LTSA darbuotojai pasakoja, kas jiems yra sąžininga transporto sistema

Data

2020 10 20

Įvertinimas
2
P1010082.jpg

Sąžiningumas – tai buvimas tikru ir atviru sau. O sąžininga transporto sistema yra tokia sistema, kurioje tiek mažiausi, tiek didžiausi šio sektoriaus dalyviai suvokia savo atsakomybę.

Jeigu atsakomybės jausmas yra labai gerai išlavintas, tuomet nereikia papildomų draudimų ar gąsdinimų, nes transporto sektoriaus dalyviai elgdamiesi atsakingai kuria sąžiningą transporto sistemą.

O prisidėdami prie sąžiningos transporto sistemos kūrimo prisidedame prie sąžiningos Lietuvos kūrimo.

Tai –  mūsų darbuotojų mintys, kas yra sąžininga transporto sistema. Kviečiame žiūrėti vaizdo siužetą, kuriame kolegos pasakoja plačiau, kas jiems yra sąžininga transporto sistema ir kaip mes, LTSA, kuriame tokią sistemą.

Nė vienas užkalbintas darbuotojas nebuvo iš anksto pasiruošęs kalbos ir net nežinojo apie filmavimą.  Bet visi kolegos turėjo ką pasakyti, nes mes dėl to ir dirbame, kad transporto sistema būtų sąžininga, o eismo dalyviai – saugūs.