BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


LTSA darbuotojui Kauno padalinyje nustatytas COVID-19 virusas

Data

2020 10 18

Įvertinimas
0
coronavirus-blue.jpg

Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) darbuotojui savaitgalį nustačius COVID-19 virusą, spalio 19–30 d. Kauno padalinyje fiziškai  nebus aptarnaujami klientai. Norint užtikrinti klientų ir LTSA darbuotojų saugumą bei sustabdyti viruso plitimą, nuo pirmadienio visi Kauno padalinio darbuotojai yra izoliacijoje, o patalpos dezinfekuojamos.

Spalio 19–30 d. Kauno skyriuje prašymai paslaugoms nebus priimami ir  paslaugos fiziškai nebus teikiamos.

Prašome vežėjus prašymus teikti elektroniniu būdu, parengtus dokumentus išsiųsime kurjerių paštu. Vežėjams pageidaujant, parengtus dokumentus galima bus atsiimti kituose LTSA padaliniuose, tik šiuo atveju prašome prašymus teikti tam padaliniui, kuriame norėsite atsiimti parengtus dokumentus.

Taip pat atšaukiami turėję vykti egzaminai.

LTSA bendradarbiauja su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru (NVSC), aiškinamasi, ar susirgęs asmuo turėjo kontaktą su LTSA klientais ir ar yra potenciali grėsmė jiems užsikrėsti COVID-19 virusu.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir dėkojame už supratingumą bei bendradarbiavimą.