copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


LTSA įsidiegė tarptautinį kokybės vadybos standartą

Data

2019 08 12

Įvertinimas
1
Iliustracija3.png

Kelis mėnesius trukęs procesas pasiekė finišą – liepos pabaigoje Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) įsidiegė tarptautinį ISO 9001:2015 kokybės vadybos sertifikatą, kuris patvirtina, kad institucijos Jūrų departamento veikla vykdoma pagal kokybės vadybos sistemą.

„Šis sertifikatas įrodo, kad LTSA  įdiegta kokybės vadybos sistema sukuria tinkamas sąlygas nuolat gerinti jūrinės srities klientams teikiamų paslaugų bei priežiūros kokybę, didinti veiklos procesų efektyvumą. Sertifikato suteikimas mums yra svarbus įvykis, nes tai parodo, jog LTSA dirba profesionalūs šios srities specialistai. Jie nusipelnė padėkos. Dabar belieka nesustoti ir stengtis, kad kokybė būtų kiekvienos dienos tikslas“, – pažymėjo LTSA direktoriaus pavaduotojas Tomas Kolendo.

Kokybės vadybos sistema yra privaloma pagal 1978 m. Tarptautinę konvenciją dėl jūrininkų rengimo, atestavimo ir budėjimo normatyvų bei 2009 m. balandžio 23 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2009/21/EB dėl vėliavos valstybės reikalavimų laikymosi.

Šis sertifikatas patvirtina, kad  kokybės sistema sukurta ir palaikoma  atsižvelgiant į tarptautinius vadybos standartus bei įdiegti bei tinkamai reglamentuoti vadybos procesai. Tai  garantuoja, kad kokybės vadybos sistema veikia efektyviai teikiant tokias paslaugas kaip saugios laivybos reikalavimų vykdymo laivybos bendrovėse ir laivuose priežiūra bei laivų inspektavimas, įgaliotų pripažintųjų organizacijų priežiūra, jūrininkų rengimo priežiūra ir veikla, susijusi su jūrininkus rengiančių mokymo įstaigų, mokymo programų akreditavimu, jūrininkų kompetencijos įvertinimu ir privalomų dokumentų jūrininkams išdavimu, jūrinių laivų registravimas ir dokumentų išdavimas, ūkio subjektų, susijusių su saugia laivyba, veiklos atestavimas ir priežiūra, laivų eismo stebėsena.

Gavus ISO 9001:2015 standarto sertifikatą procesų tobulinimas nesustoja. Periodiškai bus atliekamas vidaus auditas ir sertifikavimo įstaigos priežiūros auditas, kad organizacijos veikla ir ateityje atitiktų kokybišką ir efektyvų valdymą.