Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


LTSA laikoma visuotinės kokybės vadybos pavyzdžiu Lietuvoje

Data

2019 07 29

Įvertinimas
1
Iliustracija.png

Lietuvos transporto saugos administracija gavo Europos kokybės vadybos fondo padėką už puikaus Bendrojo vertinimo modelio taikymą ir yra laikoma visuotinės kokybės vadybos pavyzdžiu visoje šalyje.

Taikant Bendrąjį vertinimo modelį yra vertinami devyni kriterijai:  lyderystė, veiklos planavimas, žmonės, partnerystė ir išteklių valdymas, procesai, į piliečius/klientus orientuoti rezultatai, darbuotojų rezultatai, socialinės atsakomybės rezultatai, pagrindinės veiklos rezultatai. Atsižvelgiant į visus šiuos kriterijus LTSA gavo Europos kokybės vadybos fondo padėką už puikaus Bendrojo vertinimo modelio taikymą.

 „Savo organizacijoje orientuojamės į rezultatus, turime patirties kokybės vadybos sistemų diegimo srityje, todėl taikome efektyvius valdymo metodus kasdieninėje savo veikloje.

Taip pat vykdome į klientus orientuotą veiklą: atliekame klientų pasitenkinimo teikiamomis paslaugomis tyrimus, pagal gautus rezultatus skaičiuojame klientų pasitenkinimo teikiamomis paslaugomis indeksą. Atsižvelgdami į rekomendacijas,  įtraukiame klientus į paslaugų tobulinimą ir atliekame su klientų aptarnavimu susijusius matavimus, kaip pavyzdžiui, laukimo eilėje trukmę, informacijos apie paslaugas prieinamumą ir kt. Džiaugiamės, kad prioritetinis mūsų tikslas – aukšta teikiamų paslaugų kokybė yra laikomas visuotinės kokybės vadybos pavyzdžiu šalyje“, – sako LTSA vadovas Genius Lukošius.

LTSA laikoma visuotinės kokybės vadybos pavyzdžiu ir už žmogiškųjų išteklių valdymą. Organizacija vertina savo darbuotojus ir matuoja darbuotojų pasitenkinimą, įsitraukimą į  administracinę veiklą ir jos tobulinimą, atlieka darbo aplinkos ir organizacinės veiklos bei karjeros galimybių ir kompetencijos ugdymo suvokimo matavimus.

LTSA yra socialiai atsakinga, puoselėjati nepriekaištingą dalykinę reputaciją, pasisakanti prieš kyšininkavimą ir korupciją politiką organizacija. Įstaiga vadovaujasi darbuotojų elgesio kodeksu, nustatytomis elgesio normomis ir profesinės etikos principais. Yra vykdoma nulinės tolerancijos korupcijai politika.

Bendrojo vertinimo modelis yra nemokama, viešojo sektoriaus organizacijoms pritaikyta jų veiklos įvertinimo ir tobulinimo priemonė. Ją galima taikyti tiek nacionaliniu, tiek vietos lygiu veikiančios viešojo sektoriaus organizacijos ar atskiriems administracijų padaliniams.