BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


LTSA prioritetas rugsėjį – mokinių saugumas kelyje

Data

2020 09 01

Įvertinimas
0
Naudoti8.png

Atėjus rugsėjui, keliuose ir gatvėse sutiksime daugybę vaikų, skubančių į mokyklas ir iš jų.  Po vasaros atostogų vaikų atidumas dažniausiai būna sumažėjęs, o kelias į mokyklą atrodo įprastas ir nepavojingas. Lietuvos transporto saugos administracija kviečia visus – vaikus ir suaugusiuosius – kelyje elgtis atsakingai ir keliauti saugiai.

LTSA visą rugsėjo mėnesį šalyje organizuos tikslinius prevencinius mokyklinių autobusų, vežančių vaikus į mokyklas ir iš jų, patikrinimus, atidžiai juos stebės. Ypatingas dėmesys bus skiriamas vaikus vežančio autobuso techninei būklei, saugos diržams, jų įrengimui ir tinkamam naudojimui.

Dažniausia visų nelaime pasibaigiančių eismo įvykių priežastis – netinkamas žmogaus elgesys ir priimti sprendimai kelyje. Todėl LTSA pareigūnai bendraus ir su vairuotojais, su kuriais aptars dažniausiai pasitaikančias rizikingas situacijas keliuose, atkreips dėmesį į saugos diržų segėjimo svarbą ir vairuotojo atsakomybę, kad vaikai saugiai pasiektų mokyklą, o po pamokų – savo namus. 

Kiekvienas mokykliniame autobuse sutiktas mažasis eismo dalyvis bus pakalbintas ir dar kartą jam primintos saugaus eismo taisyklės, taip pat gaus ir simbolinę dovanėlę – pieštuką, ant kurio esantis užrašas  primins, kaip svarbu  saugoti save kelyje, gatvėje, automobilyje ir netgi mokykliniame autobuse.

Sveikiname visus eismo dalyvius su naujųjų mokslo metų pradžia ir linkime elgtis kelyje atsakingai ir laimingai visiems pasiekti kelionės tikslą.