Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Saugaus eismo dieną vairuotojai kviečiami pasitikrinti krovininių transporto priemonių ir autobusų techninės būklės

Data

2019 04 05

Įvertinimas
1
shutterstock_787365157.jpg

Nuo šių metų pradžios eismo įvykiuose žuvo 44 žmonės, o sužeista – 790. Eismo įvykiuose, kuriuose dalyvavo krovininės transporto priemonės žuvo 9 žmonės. Šiemet per tą patį laikotarpį lyginant su pernai metais žuvo 4 žmonėmis mažiau. Šeštadienį, minint Saugaus eismo dieną, krovininių transporto priemonių ir autobusų vairuotojai kviečiami pasitikrinti vairuojamos transporto priemonės techninės būklės.

Tarptautinę saugaus eismo dieną Lietuvos transporto saugos administracija kviečia visas į Klaipėdą ir iš jos vykstančias krovinines transporto priemones ir autobusus nuo 15  val. užsukti į LTSA postą (Vilniaus pl. 10, Dirvupių k., Klaipėdos r.) pasitikrinti transporto priemonių techninės būklės, pasikonsultuoti apie darbo ir poilsio režimo apskaitą, kokią įtaką eismo saugai daro techniškai netvarkinga transporto priemonė, darbo ir poilsio režimo nesilaikymas, leidžiamus techninius parametrus viršijanti transporto priemonė.

„Eismo įvykiai, kuriuose dalyvauja krovininės transporto priemonės, dažniausiai baigiasi tragiškai arba turi labai skaudžių pasekmių. Siekdami užbėgti už akių skaudiems eismo įvykiams ir keldami eismo dalyvių saugos kultūrą, kviečiame visų krovininių transporto priemonių vairuotojus užsukti į LTSA postą. Aptikus techninės būklės trūkumų ar nustačius leistino svorio viršijimą, netaikysime poveikio priemonių, tik vairuotojui nurodysime trūkumus, kuriuos reikia pašalinti, kad būtų galima saugiai tęsti kelionę“, – Saugaus eismo dieną keliauti saugiai skatina Lietuvos transporto administracijos direktorius Genius Lukošius.

Nuo metų pradžios išsiaiškinus 37 eismo įvykių priežastis pateiktos 32 rekomendacijos eismo saugai gerinti.