BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Stabdomi skrydžiai iš Jungtinės Karalystės

Data

2020 12 21

Įvertinimas
0
pexels-pixabay-104826.jpg

Pastaruosius kelis mėnesius pasaulyje siaučiantis koronavirusas (COVID-19) ypač jaukia keliautojų planus. Nuo 2020 m. gruodžio 21  d. 4 valandos Lietuva neįsileidžia keleivinių lėktuvų iš Jungtinės Karalystės.

Lietuvos transporto saugos administracijos specialistai sulaukia klausimų, ar epidemijos metu galima tikėtis atgauti pinigus už atšaukto skrydžio bilietą? Atsakome:

  1. Jei skrydis oficialiai atšauktas, keleiviai turi teisę atgauti visą už skrydį sumokėtą sumą (arba pasikeisti skrydžio bilietą kitu bilietu skrydžiui į galutinį punktą artimiausiu galimu laiku, ar kitu laiku, jei yra vietų).
  2. Jeigu keleivis savo noru atsisako skrydžio, kuris yra vykdomas, keleivis gali susigrąžinti pinigus pagal turimo bilieto tarifo taisykles bei oro vežėjo nustatytas pinigų grąžinimo sąlygas.

Norėdamas susigrąžinti pinigus už nepanaudotą skrydžio bilietą, keleivis turi užpildyti prašymą oro vežėjo interneto svetainėje, arba pateikti prašymą vežėjui elektroniniu paštu.