BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Techninės apžiūros kainos nustatymo metodika. LTSA kviečia teikti pasiūlymus projektui

Data

2020 05 28

Įvertinimas
3
TA.jpg
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „Tuvlita“ Vilniuje

 

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) parengė privalomosios transporto priemonių techninės apžiūros maksimalių kainų nustatymo metodikos projektą. Siekdami, kad techninės apžiūros kainų skaičiavimo kriterijai būtų aiškūs ir skaidrūs kuo didesnei visuomenės daliai, LTSA kviečia išreikšti savo nuomonę ir pateikti konkrečius pasiūlymus.

Pirmą kartą Lietuvoje parengtos techninės apžiūros maksimalių kainų nustatymo metodikos tikslas – nustatyti skaidrią, sąnaudomis pagrįstą ir užtikrinančią reikiamą paslaugų kokybę techninės apžiūros atlikimo kainą.

„Kadangi tokia metodika rengiama pirmą kartą, manome, jog būtinas atviras dialogas su visuomene. Metodika paskatins iš naujo peržiūrėti techninės apžiūros kainas ir jas įvertinti, tačiau tiksliai pasakyti, kaip galėtų keistis vizito į techninės apžiūros stotį kaina šiandieną dar per anksti. Šiame etape norime, kad į viešą metodikos projekto svarstymą įsitrauktų ne tik verslo įmonės, bet ir žmonės, kurie šiuo metu už asmeninio lengvojo automobilio apžiūrą kas dvejus metus sumoka nuo 14,48 Eur iki 23,46 Eur, jei automobilis varomas dujomis“, – sako LTSA direktorius Genius Lukošius.

Visi gauti pasiūlymai bei argumentai bus vertinami bei naudojami tobulinant techninės apžiūros kainų skaičiavimo metodiką.

Šiuo metu parengtas projektas yra paskelbtas viešai teisės aktų projektų informacinėje sistemoje ir prieinamas visiems norintiems susipažinti. LTSA kviečia visuomenę bei suinteresuotas šalis teikti pasiūlymus ir pastabas. Tai padaryti galite keliais būdais:

Nuomonių bei pasiūlymų lauksime iki šių metų birželio 10 dienos.