BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Atstovavimas EK, ET ir ES agentūrose

LIETUVOS TRANSPORTO SAUGOS ADMINISTRACIJOS ATSTOVŲ, PRISTATANČIŲ LIETUVOS RESPUBLIKOS POZICIJĄ EUROPOS SĄJUNGOS TARYBOS KOMITETUOSE IR DARBO GRUPĖSE, SĄRAŠAS

Europos Sąjungos Tarybos komitetai ir darbo grupės

Lietuvos transporto saugos administracijos atstovai

Kodas

Pavadinimas

Pagrindinis / pakaitinis

Atstovas, pareigos

G.07 (a)

Motorinių transporto priemonių pogrupis

Pagrindinis

(atsakingos institucijos)

Justas Rašomavičius,

Lietuvos transporto saugos administracijos direktoriaus pavaduotojas

Pakaitinis

(atsakingos institucijos)

Virginijus Čiškauskas,

Transporto veiklos skyriaus vedėjas

G.07 (b)

Pramoginių laivų pogrupis

Pagrindinis

(atsakingos institucijos)

Tomas Kolendo,

Lietuvos transporto saugos administracijos direktoriaus pavaduotojas

Pakaitinis

(atsakingos institucijos)

Lina Mačiulaitienė,

Paslaugų departamento vyresnioji patarėja

H.01

Sausumos transporto darbo grupė

 

Pagrindinis

(dalyvaujančios institucijos)

Genius Lukošius,

Lietuvos transporto saugos administracijos direktorius

Pakaitinis

(dalyvaujančios institucijos)

Tomas Kolendo,

Lietuvos transporto saugos administracijos direktoriaus pavaduotojas

Pakaitinis

(dalyvaujančios institucijos)

Lina Mačiulaitienė,

Paslaugų departamento vyresnioji patarėja

Pakaitinis

(dalyvaujančios institucijos)

Justas Petrauskas,

Priežiūros departamento vyresnysis patarėjas

H.02

Darbo grupė laivybos klausimais 

Pagrindinis

(dalyvaujančios institucijos)

Tomas Kolendo,

Lietuvos transporto saugos administracijos direktoriaus pavaduotojas

Pakaitinis

(dalyvaujančios institucijos)

Linas Kasparavičius,

Jūrų departamento direktorius

H.03

Darbo grupė aviacijos klausimais

Pagrindinis

(dalyvaujančios institucijos)

Virginija Žegunytė,

Civilinės aviacijos skyriaus vedėja

J.02 (i)

Bazelio klausimų pogrupis

Pagrindinis

(dalyvaujančios institucijos)

 

Tomas Kolendo,

Lietuvos transporto saugos administracijos direktoriaus pavaduotojas

 

 

LIETUVOS TRANSPORTO SAUGOS ADMINISTRACIJOS ATSTOVŲ, PRISTATANČIŲ LIETUVOS RESPUBLIKOS POZICIJĄ EUROPOS KOMISIJOS KOMITETUOSE IR DARBO GRUPĖSE, SĄRAŠAS

Eil. Nr.

Europos Komisijos komiteto ar darbo grupės pavadinimas

Lietuvos transporto saugos administracijos atstovai

Pagrindinis / pakaitinis

Atstovas, pareigos

1.

 

Nacionalinių teisės aktų dėl pramoginių laivų derinimo komitetas

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Lina Mačiulaitienė,

Paslaugų departamento vyresnioji patarėja

Pakaitinis (dalyvaujančios institucijos)

Tomas Kolendo,

Lietuvos transporto saugos administracijos direktoriaus pavaduotojas

2.

Variklinių transporto priemonių techninis komitetas

Pagrindinis (atsakingos institucijos)

Virginijus Čiškauskas,

Transporto veiklos skyriaus vedėjas

Pakaitinis (atsakingos institucijos)

Simonas Mažionis,

Transporto veiklos skyriaus vyriausiasis specialistas

3.

Kelių transporto komitetas

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Tomas Kolendo,

Lietuvos transporto saugos administracijos direktoriaus pavaduotojas

Pakaitinis (dalyvaujančios institucijos)

Justas Rašomavičius,

Lietuvos transporto saugos administracijos direktoriaus pavaduotojas

4.

Vairuotojų komandiravimo ekspertų grupė

Pagrindinis (atsakingos institucijos)

Tomas Kolendo,

Lietuvos transporto saugos administracijos direktoriaus pavaduotoja

5.

Komitetas, atsakingas už techninės pažangos įstatymuose, susijusiuose su transporto priemonių tinkamumo eksploatuoti nustatymu, pritaikymą

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Simonas Mažionis,

Transporto veiklos skyriaus vyriausiasis specialistas

Pakaitinis (dalyvaujančios institucijos)

Virginijus Čiškauskas,

Transporto veiklos skyriaus vedėjas

6.

Vairavimo teisių komitetas

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Zita Širvinskaitė,

Paslaugų departamento Vilniaus skyriaus vedėja

Pakaitinis (dalyvaujančios institucijos)

Adas Vaitkevičius,

Paslaugų departamento vyresnysis patarėjas

7.

Tam tikrų kelių transporto priemonių kroviniams ir keleiviams vežti vairuotojų pradinės kvalifikacijos ir periodinio mokymo komitetas

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Zita Širvinskaitė,

Paslaugų departamento Vilniaus skyriaus vedėja

8.

Bendros Europos geležinkelių erdvės komitetas (SERAC)

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Giedrė Ivinskienė,

Komunikacijos ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus patarėja

Pakaitinis (dalyvaujančios institucijos)

Aurelija Morkeliūnaitė, Komunikacijos ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vyriausioji specialistė

9.

Europos geležinkelių sistemos sąveikos ir saugos komitetas (RISC)

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Aurelija Morkeliūnaitė, Komunikacijos ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vyriausioji specialistė

Pakaitinis (dalyvaujančios institucijos)

Giedrė Ivinskienė, Komunikacijos ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus patarėja

10.

Pavojingų krovinių vežimo komitetas

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Tomas Kolendo,

Lietuvos transporto saugos administracijos direktoriaus pavaduotojas

Pakaitinis (dalyvaujančios institucijos)

Gediminas Kisielis,

Civilinės aviacijos skyriaus patarėjas

11.

Teisės aktų, susijusių su Bendrijos oro vežėjų patekimu į Bendrijos vidaus oro kelius, taikymo patariamasis komitetas

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Virginija Žegunytė,

Civilinės aviacijos skyriaus vedėja

Pakaitinis (dalyvaujančios institucijos)

Vilija Rožytė

Civilinės aviacijos skyriaus specialistė

12.

 

Teisės aktų, susijusių su techninių reikalavimų ir administracinių procedūrų derinimu civilinės aviacijos srityje, taikymo komitetas

Pagrindinis (atsakingos institucijos)

Margarita Paulauskienė,

Civilinės aviacijos skyriaus vyresnioji patarėja

Pakaitinis (atsakingos institucijos)

Virginija Žegunytė,

Civilinės aviacijos skyriaus vedėja

Pakaitinis (atsakingos institucijos)

Gediminas Kisielis

Civilinės aviacijos skyriaus patarėjas

13.

Teisės aktų, susijusių su naudojimusi antžeminiu aptarnavimu Bendrijos oro uostuose, taikymo komitetas

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Gediminas Kisielis,

Civilinės aviacijos skyriaus patarėjas

14.

Bendro Europos dangaus komitetas

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Margarita Paulauskienė,

Civilinės aviacijos skyriaus vyresnioji patarėja

15.

Civilinės aviacijos saugumo komitetas

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Jūratė Peciukonytė,

Civilinės aviacijos skyriaus specialistė

16.

Oro uostų kritinės infrastruktūros komitetas

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Virginija Žegunytė,

Civilinės aviacijos skyriaus vedėja

17.

Oro eismo vadybos kritinės infrastruktūros komitetas

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Margarita Paulauskienė,

Civilinės aviacijos skyriaus vyresnioji patarėja

18.

Teisės aktų susijusių su atitinkamų oro eismo valdymo įrangos ir sistemų įsigijimo techninių specifikacijų apibrėžimu ir naudojimu, taikymo komitetas

 

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Margarita Paulauskienė

Civilinės aviacijos skyriaus vyresnioji patarėja

19.

 

Teisės aktų, susijusių su laivų savininkų nacionalinių sertifikatų gabenti krovinius ir keleivius vidaus vandenimis abipusiu pripažinimu, derinimo komitetas

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Raminta Šajaukienė,

Jūrų departamento Laivybos paslaugų skyriaus vedėja

Pakaitinis (dalyvaujančios institucijos)

Aušra Padagaitė,

Teisės ir rizikų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė

20.

Jūrų saugos ir teršimo iš laivų prevencijos

Pagrindinis

Linas Kasparavičius

 

 

 

 

 

komitetas (COSS)

(atsakingos institucijos)

Jūrų departamento direktorius

Pakaitinis (atsakingos institucijos)

Tomas Kolendo,

Lietuvos transporto saugos administracijos direktoriaus pavaduotojas

Pakaitinis (atsakingos institucijos)

Aušra Padagaitė,

Teisės ir rizikų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė

Pakaitinis (atsakingos institucijos)

Vilma Ketlerienė,

Jūrų departamento Laivybos priežiūros skyriaus vedėja

21.

 

 

Laivybos apsaugos komitetas (MARSEC)

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Aušra Padagaitė,

Teisės ir rizikų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė

Pakaitinis (dalyvaujančios institucijos)

Artūras Abromaitis,

Jūrų      departamento             Laivybos             priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas

22.

 

 

Vidaus vandenų transporto komitetas

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

Linas Kasparavičius,

Jūrų departamento direktorius

Pakaitinis (dalyvaujančios institucijos)

Aušra Padagaitė,

Teisės ir rizikų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė

23.

2013 m. lapkričio 20 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) Nr. 1257/2013 dėl laivų perdirbimo, kuriuo iš dalies keičiami Reglamentas (EB) Nr. 1013/2006 ir Direktyva 2009/16/EB, įgyvendinimo komitetas

 

Pagrindinis (dalyvaujančios institucijos)

 

Linas Kasparavičius,

Jūrų departamento direktorius

 

 

 

LIETUVOS TRANSPORTO SAUGOS ADMINISTRACIJOS ATSTOVŲ, ATSAKINGOS UŽ DALYVAVIMĄ IR LIETUVOS RESPUBLIKOS POZICIJOS PRISTATYMĄ EUROPOS SĄJUNGOS AGENTŪRŲ VALDYMO ORGANŲ SUSITIKIMUOSE, ATSTOVŲ SĄRAŠAS

Europos Sąjungos agentūra

Lietuvos transporto saugos administracijos atstovai

Eil. Nr.

Pavadinimas

Pagrindinis / pakaitinis

Atstovas, pareigos

1.

Europos jūrų saugos agentūra

Pagrindinis

(atsakingos institucijos)

Linas Kasparavičius,

Jūrų departamento direktorius

Pakaitinis

(atsakingos institucijos)

Tomas Kolendo,

Lietuvos transporto saugos administracijos direktoriaus pavaduotojas

2.

Europos geležinkelių agentūra

Pagrindinis

(atsakingos institucijos)

Justas Rašomavičius,

Lietuvos transporto saugos administracijos direktoriaus pavaduotojas

Pakaitinis

(atsakingos institucijos)

Giedrė Ivinskienė,

Komunikacijos ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus patarėja

 

 

 

 

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-04-07