BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Baltijos valstybių jūrinių administracijų susitikimas

  2018 m. rugsėjo 6−7 dienomis Klaipėdoje vyko kasmetinis trijų Baltijos valstybių jūrinių administracijų susitikimas, kuriame dalyvavo Estijos ir Latvijos jūrinių administracijų ir Lietuvos transporto saugos administracijos atstovai.

     Kasmet vienoje iš valstybių vykstančiuose susitikimuose yra aptariami aktualiausi jūrinių administracijų veiklos klausimai, pasidalijama patirtimi ir praktika. Šiais metais vykusiame susitikime darbo grupėse buvo diskutuojama dėl 2017 m. įsigaliojusių konvencijų (Tarptautinės konvencijos dėl laivų balastinių vandenų ir nuosėdų kontrolės ir valdymo bei Konvencijos dėl darbo žvejybos sektoriuje) įgyvendinimo, buvo pasidalyta patirtimi, susijusia su šiais metais Lietuvoje atliktais Europos jūrų saugos agentūros auditais dėl Direktyvos 2016/802 dėl sieros kiekio sumažinimo tam tikrose skystojo kuro rūšyse ir Direktyvos 2001/96/EB, nustatančios sausakrūvių laivų saugaus pakrovimo ir iškrovimo suderintus reikalavimus ir tvarką, įgyvendinimo, aptartos pasitaikančios problemos atliekant uosto valstybės ir vėliavos valstybės kontrolę, diskutuoti numatomi uosto priėmimo įrenginių reglamentavimo pakeitimai, pasidalyta patirtimi, susijusia su 1978 m. Tarptautinės konvencijos dėl jūrininkų rengimo, atestavimo ir budėjimo normatyvų pakeitimų įgyvendinimu, diskutuota Latvijos iniciatyva dėl Direktyvos 2008/106/EB dėl minimalaus jūrininkų rengimo keitimo.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-09