BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


LTSA kelių ir civilinės aviacijos ekspertų misija Armėnijos sostinėje Jerevane

Birželio 6–8 d. Armėnijos sostinėje Jerevane vyko LTSA kelių ir civilinės aviacijos ekspertų misija. Joje dalyvavo LTSA direktoriaus pavaduotojas Justas Rašomavičius, Civilinės aviacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Markas Movsesjan, Paslaugų departamento direktorius Stanislovas Lingys, Priežiūros departamento Panevėžio skyriaus viršininkas Žilvinas Jaškūnas bei Transporto kompetencijų agentūros Strateginio planavimo ir finansų skyriaus patarėjas Mantas Kerdokas.

Su Lietuvos ekspertais susitiko Armėnijos teritorinio administravimo ir infrastruktūros ministerijos viceministras Armen Symonyan, Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė bei antrasis sekretorius Evaldas Galvanauskas.

Šio vizito metu:

  • Kelių transporte pagrindinis dėmesys skirtas pavojingųjų krovinių vežimo reglamentavimui, kelių transporto priemonių kontrolei bei keleivių vežimui reguliariaisiais maršrutais.
  • Civilinėje aviacijoje susitelkta į civilinės aviacijos administracijos finansavimo modelio gerąją praktiką, kurią perteikė TKA atstovas Mantas Kerdokas. Buvo skirta dėmesio bepiločių orlaivių teisiniam reglamentavimui Lietuvoje, apie kurį pasakojo Markas Movsesjan. Justas Rašomavičius ir Mantas Kerdokas pristatė 2019 m. įgyvendintą CAA reorganizaciją bei TKA ir LTSA atsakomybių pasiskirstymą.
  • Ekspertai pasidžiaugė sėkmingu Lietuvos ir Armėnijos transporto specialistų bendradarbiavimu, išreiškė lūkestį ir toliau tęsti projektines veiklas. Tai jau trečiasis susitikimas su Armėnijos atstovais, kurio metu siekiama stiprinti Armėnijos transporto specialistų gebėjimus ir keistis gerąja praktika. 2021 metais taip pat buvo vykdomos veiklos, skirtos kelių, geležinkelių ir civilinės aviacijos temoms.

Projektą „Saugi transporto sistema Armėnijoje“ finansuoja Lietuvos užsienio reikalų ministerija Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo programos lėšomis.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-07-05