BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


LTSA kelių transporto ekspertai savo patirtimi dalijosi su kolegomis Moldovoje

2019 m. rugsėjo 3-4 dienomis tęsėsi projekto „Saugi ir sąveiki transporto sistema Moldovoje“(II dalis) veiklos: Moldovoje dar kartą viešėjo Lietuvos transporto saugos administracijos kelių transporto ekspertai, kurie ketvirtosios misijos metu patirtimi dalijosi su Moldovos transporto agentūros ir Moldovos ekonomikos ministerijos atstovais.

Pirmąją vizito dieną dėmesys skirtas leidimų išdavimo ir paskirstymo vežėjams procedūroms. Pristatyta tvarka ir struktūra, kuri veikia Lietuvoje, pasidalinta galimomis problemomis ir kylančiais iššūkiais. Taip pat analizuoti klausimai susiję su dvišalių ir ETMK leidimų išdavimu.

Misijos metu aptartos tiek naujos temos, tiek klausimai, kuriuos pavyko išnagrinėti antrosios misijos metu, kur daug dėmesio skirta tipo patvirtinimo procedūroms bei reguliavimui. Antrąją vizito dieną kolegos iš Moldovos pristatė paruoštus darbus po pirmojo lietuvių vizito, aptarė ruošiamus teisės aktus skirtus tipo patvirtinimo procedūrų reguliavimui šalyje, kurių tobulinimui lietuvių ekspertai pristatė Lietuvos patirtį.

LTSA administruojamas projektas „Saugi ir sąveiki transporto sistema Moldovoje“, kuris tęsis iki š. m. spalio 1 d., vykdomas kartu su Moldovos ekonomikos ir infrastruktūros ministerija. Projektas finansuojamas iš Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšų bei LTSA dalinio indėlio.

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-09