BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


LTSA patirtis Armėnijai

Šiandieną, rugpjūčio 12 d., startavo Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) vykdomas vystomojo bendradarbiavimo projektas “Saugi transporto sistema Armėnijoje”. Projekto įgyvendinimo metu ekspertai iš Lietuvos dalinsis savo žiniomis ir patirtimi su kolegomis iš Armėnijos transporto institucijų taip siekiant stiprinti bei kurti saugią kelių transporto sistemą šalyje.

Projektą sveikinimo žodžiais pradėjo Lietuvos ambasados atstovas Evaldas Galvanauskas, kuris pasidžiaugė sėkmingu dvišaliu bendradarbiavimu ir pabrėžė projekto svarbą bei aktualumą, kurį parodo ir skirtas Lietuvos užsienio reikalų ministerijos skirtas finansavimas. Ambasados atstovas išsakė viltį, kad projektas galėtų tęstis ir kitais metais. Armėnijos teritorinės administracijos ir infrastruktūros viceministras Armen Simonyan savo ruožtu džiaugėsi galimybėmis, kurias suteiks projektas, ir išreiškė pasitikėjimą, kad tai bus tik tolimesnio ilgalaikio bendradarbiavimo pradžia. LTSA direktoriaus pavaduotojas Justas Rašomavičius pristatė projekto tikslus ir iššūkius, kylančius dėl dabartinės globalinės situacijos, tačiau užtikrino, jog Lietuvos ekspertai dės visas pastangas efektyviai pasidalinti gerąja praktika ir kvietė kolegas iš Armėnijos projekto metu drąsiai kelti aktualius klausimus, naudotis ir perimti gerąją Lietuvos patirtį kelių transporto temomis.

„Saugi transporto sistema Armėnijoje“ yra pirmasis Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo projektas Armėnijoje, skirtas būtent transporto sektoriui šalyje.

Projektas yra finansuojamas Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo programos lėšomis.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-09