BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Moldovos jūrų transporto ekspertai viešėjo Klaipėdoje

 

Po trečiosios misijos ir Lietuvos transporto saugos administracijos ekspertų vizito Moldovoje 2018 m. birželio 5-7 dienomis, sekė dar vienas projekto „Saugi ir sąveiki transporto sistema Moldovoje“ etapas. Šįsyk Lietuvoje birželio 12-14 dienomis lankėsi Moldovos jūrų transporto ekspertai, kurie sėmėsi patirties ir žinių iš kolegų Klaipėdoje. Projektas „Saugi ir sąveiki transporto sistema Moldovoje“ finansuojamas iš Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendrdarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšų.

Misijos atidarymo metu buvo pristatytos informacinės sistemos bei programinė įranga, kurią pasitelkia Jūrų departamento specialistai. LTSA atstovai supažindino kolegas iš Moldovos su procedūromis, susijusiomis su laivų registracija Lietuvoje. Vėliau delegacijų dialogas apėmė vizito Moldovoje metu nagrinėtas temas – didelis dėmesys skirtas Tarptautinės darbo organizacijos konvencijos laivybos sektoriuje įgyvendinimui bei įsigalėjimui.

Antrą vizito dieną Moldovos ekspertai turėjo galimybę išvysti kaip yra vykdomi egzaminavimai: pademonstruota bei pristatyta jūrininkų egzaminavimo tvarka. Praktines žinias susijusias su hidrografijos procesais pristatė hidrografų laivo „Varūna“ įgula, vėliau svečiams aprodytas Klaipėdos uosto terminalas bei jo veikla.

LTSA inspektoriai paskutinę vizito dieną pasidalino praktinėmis žiniomis. Moldovos jūrų transporto ekspertai galėjo stebėti laivų patikrinimus Klaipėdos uoste, taip pat pačio uosto saugos patikrinimus.

Aptariant jūrų transporto patirtį kartu su Moldovos specialistais buvo pabrėžta praktinės patirties svarba siekiant tobulinti Moldovos jūrų transporto sektorių. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-09