BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Įmonės standartų derinimas

Aktuali informacija

Įmonėms, siekiančioms transporto priemonėse montuoti suskystintų naftos dujų įrangą

Įmonėms, siekiančioms transporto priemonėse montuoti suslėgtųjų gamtinių dujų įrangą

Įmonėms, siekiančioms perdirbti registruotas transporto priemones smulkiaserijiniu būdu

Įmonėms, siekiančioms vertinti ir pritaikyti transporto priemonių konstrukcijas pagal Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinio vežimo keliais B techninio priedo 9 dalies reikalavimus

Įmonėms, siekiančioms bandyti ir tikrinti specialias transporto priemones

Kas yra įmonės standartas?


Įmonės standartas – įmonės parengtas ir su Administracija suderintas dokumentas, kuriuo nustatomi reikalavimai, bandymo būdai ir į rinką teikiamo produkto ar paslaugos ženklinimas.

 

Kam taikomas įmonės standartas?


Įmonės standartas taikomas:
- įmonėms, siekiančioms transporto priemonėse montuoti suskystintų naftos dujų įrangą;
- įmonėms, siekiančioms transporto priemonėse montuoti suslėgtųjų gamtinių dujų įrangą;
- įmonėms, siekiančioms perdirbti registruotas transporto priemones smulkiaserijiniu būdu;
- įmonėms, siekiančioms vertinti ir pritaikyti transporto priemonių konstrukcijas pagal Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinio vežimo keliais;
- įmonėms, siekiančioms tikrinti specialias transporto priemones.

 

Kas turi parengti ir suderinti įmonės standartą?


Įmonės standartą suderinti su Administracija būtina įmonėms, siekiančioms transporto priemonėse montuoti suskystintų naftos dujų, suslėgtųjų gamtinių dujų įrangą, perdirbti registruotas transporto priemones smulkiaserijiniu būdu, vertinti ir pritaikyti transporto priemonių konstrukcijas pagal Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinio vežimo keliais (ADR) B techninio priedo 9 dalyje (2011 m. redakcija) nurodytų transporto priemonių konstrukcijų ir patvirtinimo techninius reikalavimus, įvertinant pereinamojo laikotarpio nuostatas, nurodytas ADR bei kituose Lietuvos Respublikos teisės aktuose, ir įmonėms, siekiančioms bandyti ir tikrinti specialias transporto priemones.

 

Kokie yra įmonės standarto suderinimo, pakeitimo, pildymo reikalavimai?


Įmonės standartų, jų pakeitimų ir papildymų suderinimo tvarką nustato Įmonių standartų suderinimo taisyklės, patvirtintos Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos viršininko 2010 m. gruodžio 31 d. įsakymu Nr. 2B-582  (Žin., 2011, Nr. 4-145).

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-12-28