Karjera

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) yra priežiūros institucija, užtikrinanti sąžiningą oro, kelių, geležinkelių ir vandens transporto veiklą bei saugų eismą šalyje.

Tu gali būti mūsų komandos dalis

Svarstai apie galimybę dirbti transporto srityje? LTSA gali būti tai, ko ieškai. Mes visada laukiame žmonių, kurie tiki, kad kokybiška priežiūros veikla transporto sektoriui padės veikti sąžiningai, o eismo dalyviai bus saugūs.

Tau tikrai nereikia mokėti valdyti traukinio, laivo ar lėktuvo,  o vilkiką patikrinsi ir niekada jo nevairavęs. Ieškome darbščių ir motyvuotų žmonių, norinčių būti pokyčių dalimi valstybės sektoriuje. Dirbti valstybei gali būti vienas geriausių tavo sprendimų gyvenime!

Su mumis gali pradėti savo karjeros kelionę arba ją tęsti. Svarbiausia –  norėti dirbti moderniame viešajame sektoriuje ir kartu kurti stiprią valstybę.  

Darbo pasiūlymai

 

  • Jei nerandi  sau tinkamo darbo skelbimo tarp šiuo metu mūsų siūlomų darbo pozicijų, gali atsiųsti savo gyvenimo aprašymą el. paštu [email protected]. Tau tereikia nurodyti, kokios veiklos sritys tave domintų, ir mes būtinai susisieksime atsiradus tave dominančiai darbo pozicijai.

Informuojame, kad Jums pateikus prašymą būti perkeltiems į pareigas tarnybinio kaitumo būdu / dalyvauti konkurse / dalyvauti atrankoje Lietuvos transporto saugos administracijoje, Jūsų asmens duomenis Lietuvos transporto saugos administracija tvarkys atrankos į laisvas pareigas Lietuvos transporto saugos administracijoje organizavimo ir administravimo tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą (teisinius pagrindus, saugojimo terminus, duomenų subjekto teises ir kt.) skaitykite šiame privatumo pranešime.

Kodėl mes?

  • Lankstus darbo grafikas. Esame orientuoti į tikslą, todėl, jei tik yra galimybė atsižvelgiant į darbo specifiką, suteikiame galimybę darbuotojams rinktis, kada pradėti bei atitinkamai pabaigti darbus.
  • Nuotolinio darbo galimybė. Mes žmones vertiname ne pagal tai, kur jie dirba, o  pagal tai, ką sukuria. Jei tik yra galimybė atsižvelgiant į darbo specifiką, neribojame darbuotojų apsisprendimo dirbti biure ar vasarą savo darbo vieta pasirinkti sodybą kaime.
  • Pokyčiai viešajame sektoriuje – tavo rankose. Jeigu iki šiol nežinai, kas yra LEAN, pajusi tai praktiškai dirbdamas LTSA. Išmoksi kiekvieną dieną kelti sau klausimus, kodėl atliekame vieną ar kitą veiksmą. Ar galime padaryti tą patį efektyviau, o gal greičiau?
  • Galimybė mokytis iš geriausių. Turime vidinę trenerių akademiją.  Mūsų komandoje yra visos galimybės mokytis iš geriausių savo sričių profesionalų bei dalytis savo žiniomis su kolegomis.

Apie LTSA kalba darbuotojai

 

 

„Čia matau savo darbų prasmę –  kuriame vertę valstybei ir į mus besikreipiantiems klientams. Man svarbu, kad bepiločiai orlaiviai skraidytų saugiai. Todėl aš prisidedu prie jų naudojimo bei priežiūros teisinės sistemos kūrimo ir tobulinimo. Mane supa motyvuoti, smalsūs ir savo darbą išmanantys kolegos, kurie man padeda tobulėti ir augti mano kuruojamoje srityje.

LTSA vyriausiasis specialistas Markas Movsesjan
 

 

LTSA dirba ambicingi žmonės, siekiantys tikslo ir nebijantys iššūkių, kurie dirba ne dėl proceso, o dėl rezultato. Mano kolegos nebijo atsakomybės. Vieni kitus girdime, padedame ir kartu randame sprendimus iš pirmo žvilgsnio sudėtingiausiose ir neišsprendžiamose situacijose.

LTSA vyresnioji patarėja Margarita Paulauskienė
 

 

Darbas LTSA mane skatina mokytis ir tobulėti, priimti iššūkius ir juos įveikti. O matydama pokytį, kurio dalis ir pati esu, jaučiu dar didesnę prasmę.“

LTSA Laivybos priežiūros skyriaus vedėja Vilma Ketlerienė
 

Studente, tavo praktikos vieta gali būti LTSA

Nesvarbu, ar tu studijuoji teisę, ar planuoji tapti transporto specialistu. Mums svarbiausia tavo motyvacija, noras augti ir pažinti. Todėl jeigu ieškai, kur galėtum pasisemti praktinio darbo patirties, mes esame atviri!

  • Pradėk nuo gyvenimo aprašymo bei trumpo laiško mums, kuriame papasakosi, kokio pobūdžio praktiką norėtum pas mus atlikti. Rašyk el. paštu [email protected].
  • Gavę tavo paklausimą įsivertinsime, ar galime tau pasiūlyti kokybišką praktiką pagal tavo studijų pobūdį. Jeigu taip, tada pakviesime pokalbio, kuriame įvertinsime tavo motyvaciją bei aptarsime praktikos eigą.
  • Pasirašysime trišalę praktikos sutartį ir pradėsime darbus!

 

Mums gera būti kartu, todėl prasmingai leidžiame laiką ir užvėrę biuro duris

Atnaujinimo data: 2024-01-15