BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


LTSA rūpinasi savo darbuotojais ir juos saugo

Data

2021 03 23

Įvertinimas
1
LTSA.jpg

Praėjusios savaitės pabaigoje, 2021 m. kovo 17 d., Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) pareigūnas į tarnybinį telefoną sulaukė grasinančio turinio pranešimo iš nepažįstamo abonento. Netrukus, bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnyba, buvo identifikuotas juridinis asmuo, kuriam priklauso telefono numeris. Nustatyta, kad šios įmonės vairuotojui LTSA pareigūnas už nusižengimą – mokesčio už naudojimąsi keliais nesumokėjimą – surašė administracinio nusižengimo protokolą. Teisės ir rizikų valdymo skyriui surinkus ir apibendrinus faktus, įvertinus situacijos aplinkybes, LTSA vardu buvo kreiptasi į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą su prašymu įvertinti situaciją ir pradėti ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 145 str. 1 d.

„Didžiausia Lietuvos transporto saugos administracijos vertybė – jos darbuotojai. Todėl jei kas užgaulioja ar net grasina vienam darbuotojui, tai išties žeidžia visą instituciją. Mes saugome ir gerbiame savo darbuotojus, todėl LTSA vardu kreipiamės į teisėsaugą gindami darbuotojo orumą ir siunčiame aiškią žinutę, jog patyčių ir grasinimų netoleruojame ir visuomet reaguosime į nusikalstamo pobūdžio veikas, nukreiptas prieš mus“, – situaciją komentuoja LTSA direktorius Genius Lukošius.