BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


LTSA direktorius tęs darbą antrą kadenciją

Data

2022 10 24

Įvertinimas
0
Genius Lukošius LTSA direktorius.jpg

Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) direktorius Genius Lukošius vadovaus įstaigai dar vieną kadenciją. Eiti šias pareigas antrą penkerių metų kadenciją jis paskirtas susisiekimo ministro įsakymu.

„Vertindamas Lietuvos transporto saugos administracijos ir Pasienio kontrolės punktų direkcijos vadovų pastarųjų metų darbą, kompetenciją ir patirtį, tikiu, kad jie ir toliau įveiks kylančius iššūkius ir padės savo įstaigoms siekti dar didesnių tikslų. Linkiu sėkmės nuolat tobulėjant ir tęsiant atsakingą darbą Lietuvai“, – sako susisiekimo ministras Marius Skuodis.

Pagrindinė LTSA veikla – transporto įmonių priežiūra kelių, geležinkelių, laivybos ir oro transporto srityse. Tarp prioritetinių LTSA darbų įstaigos vadovo naujos kadencijos metu – skaitmenizuoti teikiamas paslaugas ir sukurti klientams patogią informacinę sistemą eLTSA, ateinančiais metais užtikrinti sklandų ir į keleivių poreikius orientuotą tolimojo susisiekimo autobusais sistemos veikimą. LTSA sieks ir toliau užtikrinti vienodas konkurencijos sąlygas kelių transporto rinkos dalyviams, tęsti bendravimą su kitomis Europos Sąjungos transporto priežiūros institucijomis.

„Sąžiningumas ir eismo sauga – du pamatiniai dalykai, ant kurių laikosi transporto sistema. Kryptinga LTSA veikla transporto priežiūros srityje išliks pagrindinis mano tikslas per ateinančią kadenciją. Labai didžiuojuosi savo komanda. Ji tvirta, brandi, ambicinga, todėl drąsu planuoti ir kelti sau aukštus tikslus. Per penkerius metus nuveikta daug, o priešakyje laukia įdomūs ir iššūkių kupini metai“, – teigia LTSA direktorius G. Lukošius.