BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


LTSA komanda startavo „IKI Velomaratone“

Data

2021 08 23

Įvertinimas
1
ltsa.jpg

Vakar, rugpjūčio 22 d., dviračių, paspirtukų, riedlenčių ir riedučių entuziastus ir mylėtojus subūrė dvyliktas „Iki Velomaratonas“. Prie starto linijos jame pirmą kartą stojo ir Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) komanda. Dvidešimties kolegų ir jų šeimos narių būrys, pasipuošęs ryškiais mėlynais marškinėliais, mėgavosi važiavimu dviračiais kartu su profesionalais ir mėgėjais, o sportinį pasiruošimą patikrino 10, 30 ir 50 km ilgio trasose.

Dalyvauti „IKI Velomaratone“ LTSA komanda nusprendė organiškai ir natūraliai. Visų pirmiausia dėl to, jog sutampa šio renginio ir LTSA misija – saugus eismas ir jo užtikrinimas. – „Mums didelė garbė važiuoti kartu su atsakingais, supratingais ir saugų važiavimą propaguojančiais bendraminčiais“, - tvirtino maratone dalyvavę kolegos.

Antra, LTSA darbuotojai stiprūs ir vieningi yra ne tik dirbdami, bet artimai bendrauja ir laisvalaikiu: kartu pramogauja, keliauja bei sportuoja. Todėl vos tik buvo pasiūlyta kartu išbandyti „IKI Velomaratono“ trasas, bendradarbių dviratininkų entuziastų grupelė ėmė aktyviai ruoštis. Treniruotės po darbų kasdien, o savaitgaliais ir iki 50 drauge nuvažiuotų kilometrų dar labiau sustiprino ir suartino LTSA komandos narius, todėl maratone jie važiavo tvirtai, užtikrintai ir finišavo su šypsenomis veiduose.

LTSA yra už darnų judumą ir saugų važiavimą, todėl administracijos darbuotojai ne tik smagiai leido laiką važiuodami drauge su kitais dviratininkais, bet ir renginio dalyviams pagamino 10 tūkst. lipdukų, ant kurių surašė saugaus ir atsakingo važiavimo dviračiu taisykles. Šiuos lipdukus dalyvių krepšeliuose gavo visi „IKI Velomaratono“ nariai, lipdukai taip pat buvo dalinami renginyje apsilankiusiems svečiams. Pastarieji buvo kviečiami ir į LTSA paviljoną pramogų miestelyje: pasikalbėti apie saugų važiavimą dviračiais ir savo parašu ant specialiai pagamintų stendų suaugusiems ir vaikams patvirtinti, jog dviračiu jie visada važiuoja ir važiuos saugiai bei atsakingai. Ant šių stendų noriai rašėsi daugybė dviratininkų, todėl LTSA ypatingai džiaugiasi pagausėjusiu saugaus važiavimo dviračiais ambasadorių būriu.