BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


LTSA: paslaugų teikimas nuo rugsėjo 13 d. nesikeičia

Data

2021 09 14

Įvertinimas
2
TV_uzsklanda_1920×1080-2.jpg

Nuo rugsėjo 13 d. Vyriausybei įvedus papildomus apribojimus dėl COVID-19 plitimo valdymo LTSA paslaugų teikimo tvarka nesikeis. Visuose padaliniuose (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio) ir toliau bus aptarnaujami visi klientai be išimties.

Sprendimas priimtas atsižvelgus į tai, kad ne visas transporto paslaugas galima suteikti nuotoliniu būdu. Be to, svarbus veiksnys – visi LTSA paslaugas teikiantys darbuotojai turi galimybių pasus:  72 proc. yra pasiskiepiję, likusieji reguliariai testuojasi.  

Primename, kad dalį paslaugų LTSA teikia elektroniniu būdu. Kviesdami klientus būti atsakingus, saugant vieniems kitus, siūlome pasitikrinti, ar paslaugą galima gauti elektroniniu būdu, ir jei yra galimybė, užsisakyti ją nuotoliniu būdu.

Siekdami kiek įmanoma labiau prisidėti prie viruso COVID-19 plitimo mažinimo prašome atvykus į LTSA padalinius ir toliau dėvėti apsaugines veido kaukes, laikytis saugaus 2 metrų atstumo, dezinfekuoti rankas. Jaučiant ligos simptomus, prašome laikinai vizitą atidėti. Taip pat atkreipiame asmenų, kurie privalo būti saviizoliacijoje (pvz., po reisų), dėmesį: prašome laikytis šio reikalavimo ir į LTSA nevykti, kol nesibaigs saviizoliacijos laikas.