BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


LTSA stendas – Dviračių akademijoje

Data

2021 11 03

Įvertinimas
1
Stendas Dviračių akademijoje.jpg

Pirmojoje Lietuvoje dviračių bazėje vaikams kabės Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) dovanotas stendas, ant kurio savo parašu daugiau kaip šimtas vaikų įsipareigojo visuomet dviračiu važiuoti saugiai. Tapti saugaus važiavimo dviračiais ambasadoriais jie buvo pakviesti „IKI Velomaratono“ renginio metu.

„Yra renginių ir idėjų, kurie džiaugsmą ir naudą teikia tik tuo metu, kai vyksta. Tačiau yra ir tokių projektų, kurie džiugina ir norimą žinutę skleidžia palaipsniui. Būtent taip mums nutiko su „IKI Velomaratonu“. Jo metu LTSA bendravo ir saugaus važiavimo dviračiu taisyklių mokė daugybę dviračių entuziastų. Jie noriai rašėsi ant čia pat, paviljone, įrengtų stendų ir žadėjo dviračiu važiuoti atsakingai. Renginiui pasibaigus, turėjome du parašais išmargintus stendus, kuriuos nutarėme padovanoti. Juose už saugų elgesį pasirašyti dar yra vietos visiems norintiems“, - sako LTSA direktorius Genius Lukošius.

Vienas toks stendas puošia saugaus eismo miestelį „Saugėnai“ Kaune. Kitas – atkeliavo į Dviračių akademiją. Jos steigėjas Marius Bernatonis džiugiai priėmė LTSA dovaną, kadangi, jo teigimu, stendas įprasmina vieną iš akademijos taisyklių – dviračiu važiuoti tik saugiai.

„Esu buvęs profesionalus dviratininkas. Todėl visuomet vadovaujuosi viena taisykle: turiu rūpintis savo sveikata ir kūnu; dviratis, kuriuo važiuoju, privalo būti techniškai tvarkingas, o treniruotis bei varžytis, lenktyniauti galiu tik tada, kai dėviu saugos priemones. Saugumas man įaugęs į kraują. Nuo jo aš pradedu draugystę ir su savo Dviračių akademijos mokiniais. Tad šis stendas, kurį ketiname pakabinti visiems matomoje vietoje, bus priminimas, kad saugumas ir atsakingumas važiuojant dviračiu be galo svarbu“, - teigia Dviračių akademijos įkūrėjas ir treneris.