BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


„Skaidrumo akademijos“ dalyviams talkins 4 LTSA ekspertai-mentoriai

Data

2021 06 11

Įvertinimas
0
SA_dalyviai_2021-06-11.png

Keturi Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) darbuotojai: Genius Lukošius, Gintarė Rastenė, Laura Baltulienė ir Donata Gusčė mentoriaus Lietuvos Respublikos Prezidento inicijuotos ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) organizuojamoje iniciatyvoje „Skaidrumo akademija“. Jos dalyviais tapo 21 viešojo sektoriaus organizacija, kurios kartu su projekto ekspertais kurs korupcijai atsparią aplinką.

„Jau kelerius metus LTSA darbuotojų veiklos skaidrumas klientų vertinamas itin aukštu balu – 9,1 balo iš 10 galimų. Tai atsakingo, kryptingo darbo ir pastangų rezultatas, todėl džiaugiamės, kad gerąja patirtimi, mokymais, inovatyviais sprendimais galėsime pasidalinti su Žemės ūkio ministerija, Aplinkos apsaugos departamentu prie Aplinkos ministerijos, Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centru, – sako LTSA direktorius Genius Lukošius.

Viešojo sektoriaus organizacijos galėjo pasirinkti, kokia apimtimi ir kokiais korupcijai atsparios aplinkos kūrimo klausimais nori įsitraukti į „Skaidrumo akademijos“ veiklą: kurti korupcijai atsparią aplinką nuo pradžių arba stiprinti vieną ar kelias korupcijos prevencijos priemones. Kitos prie „Skaidrumo akademijos“ prisijungusios organizacijos galės dalyvauti bendrose projekto veiklose, konsultacijose ir mokymuose.

Visi „Skaidrumo akademijos“ dalyviai pildė „Skaidrumo akademijos“ klausimynus, buvo įvertinta jų antikorupcinė būklė, parinkti jų poreikius atitinkantys ekspertai. Pirmasis dalyvių ir ekspertų darbas – veiksmų planas, kurį įgyvendinant ekspertai teiks konsultacijas, patarimus bei metodinę pagalbą. Po vienerių metų arba kito su projekto dalyviais sutarto laikotarpio bus dar kartą įvertinama dalyvio antikorupcinė būklė bei pasiekta pažanga, aptarti pasiekti rezultatai, pokyčiai bei pagal poreikį derinami reikalingi papildomi veiksmai siekiant gerinti antikorupcinę aplinką. 

Prisijungti prie „Skaidrumo akademijos“ iniciatyvos galima bet kuriuo metu, užpildžius dalyvio anketą – https://skaidrumoakademija.lt/#panel2.