BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Už šiurkštų darbo drausmės pažeidimą atleistas LTSA darbuotojas

Data

2022 04 04

Įvertinimas
1
LTSA768_cae575a43a81edc6514835cb12fdc185.jpg

Iš pareigų atleistas neblaivus darbe buvęs Lietuvos transporto saugos administracijos (LTSA) darbuotojas.

Praėjusį penktadienį, balandžio 1 d., apie 19.06 val. Klaipėdos policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Klaipėdoje, Perkėlos g., darbo vietoje yra neblaivus valstybės tarnautojas, kuriam nustatyta 2,03 promilės.

Lietuvos transporto saugos administracijos Laivybos priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas jau penktadienį iš karto  po įvykio buvo nušalintas nuo vykdomų pareigų. Šiandien, balandžio 4 d., jis atleidžiamas iš darbo už šiurkštų darbo drausmės pažeidimą.

„LTSA ne tik pareigūnams, bet ir kitiems darbuotojams keliami aukšti elgesio standartai – darbuotojai privalo saugoti gerą pareigūno ar darbuotojo vardą. Į kiekvieną atvejį dėl netinkamo pareigų atlikimo ar kito šiurkštaus darbo drausmės pažeidimo reaguojama principingai. Šiuo atveju yra ne išimtis, todėl darbuotojas atleidžiamas iš darbo“, sako LTSA direktorius Genius Lukošius.