BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visoms LTSA teikiamoms paslaugoms – vienas įmokos kodas

Data

2022 03 21

Įvertinimas
2
LTSA768_cae575a43a81edc6514835cb12fdc185.jpg

Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) atkreipia klientų dėmesį, kad nuo 2022 metų balandžio 1 d. už visas LTSA teikiamas paslaugas paslaugų gavėjai galės atsiskaityti vienu įmokos kodu – 5746.

LTSA teikia įvairias paslaugas, už kurias imama konkretaus dydžio valstybės rinkliava. Nuo 2017 m. sujungus keturias transporto priežiūrą ir paslaugas teikusias institucijas į vieną – Lietuvos transporto saugos administraciją, iki šiol galioja skirtingi įmokų kodai.

Siekiant daugiau patogumo klientams nuo balandžio 1 d. bus panaikinti šie įmokų kodai:  

  • 5747 (Valstybės rinkliavos už Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos teikiamas skaitmeninių tachografų kortelių išdavimo ir su tuo susijusias paslaugas);
  • 5756 (Valstybės rinkliavos už Valstybinės geležinkelio inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos teikiamas paslaugas);
  • 5770 (Valstybės rinkliavos už Lietuvos saugios laivybos administracijos teikiamas paslaugas);
  • 5768 (Valstybės rinkliavos už Lietuvos transporto saugos administracijos teikiamas paslaugas).

Šiuos kodus keičia vienas – 5746, kurio pavadinimas „Valstybės rinkliava už Lietuvos transporto saugos administracijos teikiamas paslaugas “.

Labai svarbu mokant įmokas nurodyti teisingą kodą. Nurodžius klaidingą kodą paslauga gali būti nesuteikta, nes LTSA negaus kliento įmokos iš Valstybinės mokesčių inspekcijos. Jeigu vis dėlto klientas nurodys klaidingą įmokos kodą, reikės užpildyti mokesčių grąžinimo formą ir ją pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai.